Košík     0 Kč

O nás

O šéfkuchaři

 

Absolvoval jsem učiliště hotelového provozu Proficom v Praze roku 1996.
Po studiích jsem nastoupil u přední cateringové společnosti Golem, kde jsem získal cenné zkušenosti a setkal se s mnohými mistry z oboru. Díky této praxi jsem se také účastnil několika rautů pro české politické špičky a jejich vzácné hosty, například rautu pro norský královský pár. Za mého působení v Golemu jsem měl tu čest reprezentovat českou gastronomiii v rámci expa 2000 v Hannoveru. V témže roce jsem nastoupil ve Francouzské restauraci v Obecním domě. Od roku 2002 jsem působil jako šéfkuchař, nejprve v restauraci hotelu Andel´s, posléze v hotelu Leonardo a nakonec v restauraci Down Town Café Praha. Roku 2007 jsem založil vlastní společnost, ve které zúročují veškeré zkušenosti, které jsem načerpal v různorodém prostředí moderních hotelů, špičkových cateringů a vyhlášených restaurací.

Specializuji se na služby: Kuchař do domu, Zážitkový catering, Kurzy vaření, Předváděcí vaření, Kuchařské show, Gastronomické poradenství .

Dále působím jako externí šéfkuchař firmy Bosch a Siemes domácí spotřebiče a také firmy Gagenauu. Dále spolupracuji s firmou Mobax pro kterou prezentuji revoluční nádobí a pánve od firmy Silit. A mnoho dalších renomovaných značek.
 

 


 

O společnosti

Culinaria dolce vita team se snaží o absolutně individuánlní přístup ke každé akci.

Neděláme rozdíly ve velkých a malých akcích. Můžeme se vám postarat o komplexní zařízení všech vašich potřebných služeb na cateringových akcích až pro tisíce osob. Individuální péče o každého klienta je naším mottem.
Dále poskytujeme služby kuchaře k příležitostem, kde pečujeme o své gurmánské a gurmetské klienty, tak, aby si i v domácím prostředí užili zážitek chutí a servisu s distingovaným chováním.
Klademe velký důraz na kvalitu a čerstvost používaných surovin, z kterých se snažíme vykouzlit chutné pokrmy a vybíráme renomované značky nápojů.
V našem teamu pracujeme s velkým zapálem pro každou akci.
V našich řadách najdete:
mistry kuchyně, profesionální a milý obsluhující personál, someliéry z exluzivní nabídkou vybraných vín a v.i.p.koordinátory, kteří vám pomohou s veškerým zajištením celého doprovodného programu, včetně prostorů, hudební produkce, atrakcí a všeho potřebného k dosažení vašeho gastronomického zážitku.

Naše tradice v oblasti gastronomie sahá až do roku 1905, kdy náš prapředek otevřel velmi vyhlášený zájezdní hostinec a již tenkrát pořádal společenské akce.


Těšíme se na budoucí spolupráci!

 

více informací naleznete na www.catering1.cz

 

Klientská zóna

Culinaria © 2019 | Všechna práva vyhrazena | Obchodní podmínky | vytvořeno s radostí v evix.cz